Otomotiv sektöründe 40 yıl önce çıktığımız yolculuğumuz, yenilikçi yaklaşımımız ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla sürüyor. Sektörümüzde her geçen gün yeni başarılara imza atarak, geleceğimize yatırım yapıyoruz.

Başarımızın gerçek mimarları ise daima en iyiyi hedefleyen ekibimiz ve müşterilerimiz olan 5000’i aşkın iş ortaklarımız. İnsan kaynaklarına yaptığımız yatırımla, başarıdan başarıya imza atıyoruz.

Siz iş ortaklarımızla kurduğumuz, yıllardır devam eden güvene dayalı, güçlü ilişkilerimiz de bize her zaman güç verdi. Bu güçle ve otomotiv sektöründe sizlerin ihtiyaçlarını dinleyerek, edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimizi bir adım daha ileri atarak servisiniz için tüm Sarf Malzeme ve El Aletleri Ekipmanlarımızı ‘’Tutku ile Çözümler ‘’ sloganı ile 1 MART 2022 de yeni doğan markamız NormKRAFT çatısı altında topladık ve siz değerli iş ortaklarımıza sunuyoruz.

Bu gururu sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Siz iş ortaklarımızdan aldığımız enerjiyle yolumuza devam ederken, güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Elde edilen başarılar, yolumuza emin adımlarla devam etmemizi sağlıyor ve geleceğimize artık daha da güvenle bakıyoruz. Heyecanımızı hiç yitirmeden, sizlerle birlikte yürümeye ve yatırım yapmaya devam edeceğiz.

Durmak yok! Büyümeyi ve kazan kazan ilkesiyle hizmet vermeyi sürdüreceğiz.

Saygılarımızla,

NormKRAFT Türkiye Ailesi,

Vizyonumuz

Otomotiv sektöründe servis mekanik ve diğer sarf malzemeleri ile ekipman tedarikinde ilk akla gelen güven ve kalitenin birlikte anıldığı, iş ortaklarına her zaman farlılıkları, pratik çözüm ve yenilikleri tek çatı altında sunabilen lider bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Önce insan ve çevreye duyarlı, gelecek nesiller adına katma değeri yüksek ürün ve hizmetler üretmek!

Değerlerimiz

Ortak hedeflere, farklılıkların değer yaratacağına inanarak, birlikte çözüm üretme inancıyla bu yola çıktık.